Dažnai užduodami klausimai (D.U.K.)

Kaip išsirinkti psichologą?

Jūsų poreikiai ir tikslai: Pirmiausia apgalvokite, kokios problemos, iššūkiai arba lūkesčiai jums kelia nerimą arba nepasitenkinimą. Nustatydami savo poreikius, galėsite aiškiau apibrėžti, ko ieškote iš psichologinės pagalbos, ir lengviau atrasti tinkamą specialistą.

Patirtis ir išsilavinimas: Pasitikrinkite potencialaus psichologo išsilavinimą ir patirtį. Jūsų pasirinktas specialistas turėtų turėti atitinkamą aukštąjį išsilavinimą psichologijos srityje ir atitinkamą patirtį dirbant su specifine problema.

Specializacija: Įsitikinkite, kad pasirinktas psichologas turi patirties ar specializacijos srityje, kuri susijusi su jūsų specifiniais poreikiais. Pavyzdžiui, jei jūsų problema susijusi su santykiais, galbūt norėsite kreiptis į psichologą, kuris specializuojasi šioje srityje.

Pasitikėjimas ir komfortas: Psichologinių konsultacijų procesas gali būti labai asmeniškas, todėl labai svarbu jaustis patogiai ir pasitikėti pasirinktu specialistu. Pirmasis susitikimas su psichologu gali padėti įvertinti, ar jums patinka jo ar jos požiūris ir stilius.

Kokią platformą naudojate nuotolinėms sesijoms?

Nuotolinės sesijos vyksta naudojant Google Meets. Jeigu ši platforma jums nėra tinkama, prašau susisiekite - pakeisime ją į Zoom, Teams ar kitą tinkamą būdą susisiekti.

Ar galiu prisijungti per telefoną, kompiuterį, planšetę?

Taip, prisijungti prie nuotolinės sesijos galite naudojant telefoną, kompiuterį ar planšetę.

Kaip prisijungti prie nuotolinės sesijos?

Prisijungti prie nuotolinės sesijos galite paspaudus rezervacijos patvirtinimo laiške esančią nuorodą. Prisijungti galite per kompiuterį, telefoną ar planšetę.

Kaip veikia pinigų grąžinimo garantija?

Atšaukti rezervaciją galite paskambinę telefonu +37064856781. Pinigai automatiškai grąžinami į tą pačią sąskaitą tuo atveju, jeigu iki jūsų sutarto konsultacijos laiko yra likę ne mažiau nei 12-a valandų. Atšaukus rezervaciją mažiau nei 12-a val iki konsultacijos, pinigai nėra grąžinami.